Askon Spółka z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma handlowo-usługowa specjalizująca się w doradztwie, sprzedaży i dostawie materiałów wykończenia wnętrz. Siedzibą firmy jest Białystok, z obszarem działalności na terenie całego województwa podlaskiego. Podmiotem Spółki zgodnie z jej umową jest działalność gospodarcza w kilkudziesięciu rodzajach. Zakres działalności przedsiębiorstwa to, przede wszystkim, sprzedaż detaliczna i hurtowa materiałów wykończenia wnętrz tj. panele podłogowe – drewniane i laminowane, panele ścienne – mdf i pcv, drzwi – wewnętrzne i zewnętrzne, parapety – stalowe i plastikowe, podbitka dachowa.

Istotnym elementem oferty są także różnego rodzaju akcesoria uzupełniające podstawowy asortyment m.in. listwy przypodłogowe i progowe, listwy styropianowe i przyokienne, maty i pianki podkładowe, klamki, piany montażowe i silikony.

Nasze zalety

Bogaty asortyment

Największy wybór wysokiej jakości produktów

Wysoka jakość

Wysokiej jakości produkty uznanych producentów

Atrakcyjne ceny

Gwarantujemy atrakcyjne ceny jak również możliwość ich negocjacji

Transport i montaż

Na życzenie klienta zapewniamy własny transport oraz montaż zakupionych produktów

Zgodnie z naszym motto „profesjonalizm i piękne wnętrza” oferujemy Państwu fachową pomoc doświadczonych sprzedawców oraz największy wybór wysokiej jakości produktów w głównej mierze pochodzących od wiodących producentów polskich i europejskich tj. Krono Original, Classen, Balterio, DRE, Gerda, Cezar, Decora. Firma posiada także niezbędne badania i certyfikaty na wszystkie dystrybuowane przez siebie produkty.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny jak również możliwość ich negocjacji. Na życzenie klienta zapewniamy własny transport pod wskazany adres oraz usługę montażu paneli podłogowych i drzwi zakupionych w naszym salonie.

Stale prowadzone badania i obserwacje rynku materiałów wykończeniowych, pozwalają nam oferować najlepsze towary i najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie wykończenia wnętrz.